Sepet
0.00 ₺

Polanya’dan ithal BTA yapı güvencesiyle ERW çatı pencerelerimiz  uygun fiyat ve kalitesiyle Türkiye’nin her yerine kargo ve ambar yolu ile gönderilmektedir. Ayrıca ekstra olarak montaj hizmetimiz mevcuttur. Montajı son derece kolaydır.

 Pencere satışlarımızda su yalıtım etekliği fiyatımıza dahildir.

ERW Çatı penceresi modelleri İskandinav çamından fırınlanmış ahşap malzemeden üretilmiştir.

Ürün Montaj Videosu

ERW Çatı Penceresi Tanıtım Videosu

ERW çatı penceresi

Erw çatı pencereleri iskandinav fırınlanmış çam ağacından imal edilmiştir. Oda içinde kalan ahşap kısımlar, yağmur veya kar ile temas etmez. Çünkü üst yüzeyi antrasit gri renkte RAL (7022), electro statik fırında boyanmış sıcak ve soğuk havaların direncine dayanıklı alüminyum eteklikler ile kaplıdır. Ortasında bulunan menteşeleri sayesinde pivot açılım özelliği sağlar ve kendi ekseni etrafında 180 derece dönerek dıştaki cam içeri döner ve kolayca temizlenebilir. Erw çatı pencereleri BTA YAPI güvencesiyle sizlerin kullanımına sunulmuştur. Karanlık çatı bölümlerinizi, odalarınızı daha aydınlık, daha gösterişli ve daha konforlu bir yaşam haline getirmek için hayata bizim pencerelerimizden bakın.

Erw çatı pencereleri, uygun fiyata yüksek ürün kalitesi sunan çatı penceresi pazarında yeni bir markadır. Ahşap ve meteryallerinin hazırlanması ve işlenmesi için modern teknoloji, üretimin her aşamasında kalite kontrolü ve bağımsız laboratuvarlarda gerçekleştirilen testler, Erw çatı pencerelerinin yüksek kalitesini garanti eder.

Erw çatı pencerelerde kullanılan dış cephe kaplama tasarımı, pencerelere modern ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

ERW Çatı Penceresi Su Yalıtım Etekliği

Erw çatı pencerelerinin kesinlikle bir eteklik ile çatı yüzeyine montaj yapılması gerekir. Pencerenin çatı ile kalıcı ve sıkı bir şekilde bağlanmasını sağlayan, hassas bir şekilde tasarlanmış bir çatı kaplama ürünüdür. Tek tip tek çeşit eteklik mevcuttur. Uygulanabilecek çatı kaplamaları, kiremit, metal kiremit, şıngıl, kumlu mebran, trapez saç, sandeviç panel, kenet çatı tüm çatı kaplamalarına uygundur.

 

15-90 derece arasında eğime sahip tüm çatılar için uygundur.

ERW Çatı Penceresi Cam Özellikleri

Erw çatı pencereleri camları standart olarak 4-16-4 24 mm kalınlığında, dış alanda kalan cam temperlidir ve güçlendirilmiş yalıtımlı çift camdır. İki cam arası argon gazı doldurulmuş olup ısı iletimini azaltır ve soğuk havalarda ısı kaybı olmaz, sıcak havalarda odanın ısınması azalır.Dış kısımda kalan temperli cam iç kısımda kalan cama göre daha zor kırılır

Erw çatı pencereleri,kapanma ve düşme yapmaz.

Ortadan açılımlı pivot çatı penceresi,pencereyi açtığınızda bıraktığınız yerde durur kapanma veya düşme kesinlikle olmaz.