Loft Çatı Merdiveni

Loft Çatı Merdiveni

Üste Windows

 • Pahalı ve uzay tüketen merdivenler yüklemek için gerek kalmadan olmayan yaşadığı çatı alanlarda güvenli ve kolay erişim sağlayın.Fakro Katlanır merdivenler kullanım kolaylığı ve konfor maksimize ederken, tüm teknik ve güvenlik gereksinimlerini karşılamak.

  UZAY TASARRUF

  Fakro Loft Merdivenler faaliyet az yer gerektirir katlanmış zaman., Aşağıdaki bölümlerde odasında alan maksimize, Loft Uzay içinde gizlenmiştir.

  KURULUM KOLAYLIĞI

  Kurulum sistemi Merdiven kolayca iki kişi tarafından monte edilebilmesini sağlar. Boyut kolaylıkla oda boyuna göre ayarlanabilir.Merdivenler tam olarak monte ürünlerin gelip herhangi bir ek kurulum öncesi çalışmalarını gerekmez.

  ÇALIŞMA KOLAYLIĞI

  Ambar kompakt yapısı Loft Ladder kullanım kolaylığı kolaylaştırır. Bir açılış çubuğu açmak ve kolaylıkla üniteyi kapatmak için kullanıcı etkinleştirme her Loft Ladder ile birlikte verilir.

  EK DONANIM

  Konfor en üst düzeye çıkarmak ve Loft Ladder kurulumunu hızlandırmak amacıyla, ek aksesuarlar mevcuttur.

  GARANTİ

  FAKRO loft merdivenler 3 yıllık garanti ile geliyor.

  FAKRO LOFT ÇATI MERDİVENİ

  FAKRO mümkün her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için yapım, Loft merdivenler çeşitli modelleri sunuyoruz. Tüm FAKRO katlanır çatı merdivenleri sizin çatı ısı kaybını azaltan yüksek sızdırmazlığı sağlamak ve EN 14975 gereksinimleri karşılamak: 2006. Aralığında popüler Merdiven olacağını LWS. Ancak, elden çıkarmak için biraz daha cömert bir bütçe ile müşteri seçebilirsiniz  LWK  modeli. LWKbeyaz bir yumurtadan, küpeşte ile gelir ve koruyucu stile standart olarak sona erer. Yüksek verimli LTK mümkün olan en düşük ısı geçirgenliği yer vurgu müşteriler için kullanılabilir. Bir merdiven katlanmamış edilemediği durumda, LDK Kayar Çatı Merdiven tasarım benzer olan kullanılabilir LWK. Loft Merdiven, hem yangın durumunda bir yangını ve duman bloğunun rolü gerçekleştirmek için gerekli olmalıdır LWF ve LSF Makas Loft merdivenler kullanılabilir. Kullanarak ek bir avantajı LSF hızlı kurulum ve daha küçük açılış boyutları olduğunu.

  Metal bölümü loft merdivenler Katlanır Metal bölümü loft merdivenler Makas loft merdivenler Sabit merdiven Aksesuarlar L-şekilli kapak kombinasyonu
  Ahşap katlanır bölümü 
  loft merdivenler

  Metal bölümü loft merdivenler

  Makas loft merdivenler

  Sabit merdiven Aksesuarlar L-şekilli kapak kombinasyonu

  Yüksek verimli LTK mümkün olan en düşük ısı geçirgenliği yer vurgu müşteriler için kullanılabilir. Bir merdiven gelişeceğini edilemez durumlarda, LDK  Sürme Loft Merdiven için simiraly donanımlı kullanılan olabilir LWK. Loft Merdiven, hem yangın durumunda bir yangını ve duman bloğunun rolü gerçekleştirmek için gerekli olmalıdır LWF  ve  LSF  Makas Loft merdivenler kullanılabilir. Kullanarak ek bir avantajı LSF  hızlı kurulum ve daha küçük açılış boyutları olmasıdır. 

  Sık kullanılacak olan çatı katlarını erişmek amacıyla, LMS artan yardımıyla metal Çatı Merdiven kullanılabilir. Model Lmk ek güvenlik küpeşte ile donatılmış ve beyaz bitiş kapıdan geliyor.

  LST, LSZ Makas Loft merdivenler küçük kutu boyutları ve kısa montaj süreleri sunuyoruz. Özellikle standart bölüm Loft merdivenler montajı mümkün değildir yerler için tavsiye edilir. Dahası, onların eşsiz mekanizma sayesinde, onlar katlanmış ve böylece yüksek tavan odaları için ideal bir çözüm sunan, sağlanan kontrol çubuğu ile açılabilirler.

  Mevcut daha fazla alan oda, MSU merdiven monte edilebilir. Basit ve sağlam yapısı sayesinde, sıklıkla kullanılan loft mekanlara erişim için mükemmel bir çözüm olduğunu kanıtlıyor. 

loftcatimerdiveni

cati_merdiveni2
catimerdiveni_1
cati_merdiveni2
catimerdiveni_1
1/2 
start stop bwd fwd 

fakro1 fakro2  fakro3  fakro5 fakro4
fakro1 fakro2  fakro3  fakro5

Ürünler

Çatı Kapağı Fiyatı

Üçgen Çatı Penceresi

Eğim Kombinasyonlu Çatı Penceresi

L Kombinasyon Çatı Pencereleri

L Şeklinde Çatı Penceresi

Fakro Balkon Penceresi

Panoramik Çatı Penceresi

Fakro Yüksek Çatı Penceresi

Fakro Vakumlu Çatı Penceresi

Fakro Güvenli Çatı Penceresi

Enerji Tasarruflu Çatı Penceresi

Fakro Kontrollü Pencere Modeli

Neme Karşı Dayanıklı Pencere

Fakro Çatı Merdiveni Modelleri

Loft Çatı Merdiveni

Ahşap Katlanır Merdiven

Metal Katlanır Çatı Merdiveni

Makas Loft Çatı Merdiveni

Ateşe Dayanıklı Çatı Merdiveni

MSU Sabit Çatı Merdiveni

L Şeklinde Kombinasyonlu Çatı Merdiveni

Çatı Çıkış Kapağı

Çatı Işıklık Camları

Sandwich Panel

Çatı Paneli

Düz Çatı Penceresi Modelleri

Düz Çatı Penceresi Özellikleri

F Tipi Düz Çatı Penceresi

C Tipi Düz Çatı Penceresi

Güvenli Çatı Penceresi

Düz Erişimli Çatı Penceresi

Flashingler

Elektronik Çözümler

Fakro Çatı Çıkış Kapakları

Çatı Işıklık Sistemleri

Işık Tüneli

Duman Havalandırma Sistemleri

Çatı Pencere Aksesuarları

Kurulum Aparatları

Güneş Kollektörleri

Fakro Membran

Çatı Pencereleri Firma Adres Bilgileri ve Hizmetleri

İş Adresimiz:                                                 Şirket Çalışma Saatleri:
Adil Mahallesi Müzdelife Sk.                  Hafta İçi Mesai : 9am to 6pm / Hafta Sonu Cumartesi to 17am
No: 2 Sultanbeyli İstanbul                       

Akustik Sünger - Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri - Çatı Merdiveni - Çatı Penceresi - Taş Kaplama - Dekoratif Taş Kaplama -- Ses İzolasyon Süngerleri  AKUSTİK SÜNGER