Z-Wawe Elektrikli Kontrol

Z-Wawe Elektrikli Kontrol

Üste Windows

 • FAKRO adında bir devrimci radyo iletişim sistemiyle ürünlerini donattı Z-Wave. Bu ev aletleri arasındaki iletişim için kullanılan bir kablosuz iletişim kuralıdır.

  Elektrik kontrol

  Polonya'da en yenilikçi şirketlerinden biri olarak, FAKRO ürünlerinde Z-Wave adlı bir devrimci radyo haberleşme sistemi kullanır.

  Aydınlatma, termostat, alarmlar, bilgisayarlar, telefonlar, klima ve elektrikli camlar ve panjur: Bu gibi elektrikli cihazların bir dizi birleştirerek tek bir ağ oluşturmanıza olanak tanır. Şu anda, (: Intel, Panasonic, Apple, General Electric diğerleri arasında) Z-Wave sisteminde ilişkili elektrikli ev cihazlarının 200'den fazla üretici vardır.

  Z-Wave sistemi de bireysel yapı elemanları, örneğin FAKRO çatı pencereleri, Wayne-Dalton garaj kapıları, Danfoss ısıtma sistemleri veya Osram aydınlatma cihazları idealdir. FAKRO tarafından üretilen her bir elektrikli cihaz Z-Wave çip içeren kendi elektronik modülü içerir. Bu kablosuz ağların kurulmasını ve bir kablosuz klavye, uzaktan kumanda ve cep telefonları ya da gelecekte internet kullanımı ile Z-Wave modülü ile cihazları kontrol etme yeteneği sağlar.
   

  FAKRO ürünler Z-Wave ağ üzerinden bağlanabilir: Z-Wave pencereler, Z-Wave modülleri içeren motorlarla donatılmış standart çatı pencereleri, ARZ Z-Wave harici panjurlar veya AJP Z-Wave, ARF Zwave veya ARP gibi iç aksesuarları Z-Wave.

  Z-Wave sistemi kurmak genişletmek ve yönetmek kolaydır. Sistemin montajı herhangi bir kontrol üniteleri veya elektronik cihazlar arasında bağlantı kabloları gerektirmez. Kullanıcı için maksimum kolaylık sağlarken bu maliyet ve kurulum süresinde önemli bir azalma anlamına gelmektedir. Bu yapım aşamasında olarak tamamlanmış özellikleri binalara monte edilebilir.

  Sistem işleyişi açıklaması

  Bu sistemin çalışma prensibi bir sinyal "bir rota dışarı haritalama" oluşur. Bir kontrol cihazından gönderilen radyo dalgaları (örneğin uzaktan kumanda) tüm komutlar doğru cihaz ulaşmak ve doğru eylemi gerçekleştirir sağlayan set rota olduğunda için.

  SİSTEM ÇALIŞMA TANIMI

  Bu, bu durumda uzaktan kumanda bir cihaza, tarafından gönderilen bir komut isteğe teyit yoluyla elde edilir. Komut yönettiği hangi cihazı, belirli bir aygıta "Yeni rota" için Z-Wave sistemi aramaları ulaşamadığı radyo dalgalarının yolunda ve sinyalde bir engel varsa.

  Yeni rota Z-Wave ağdaki diğer aygıtlarla aracılığıyla yol açar. Bu yüksek sistem güvenilirliği sağlar bu özelliğidir. Bu bir uzaktan kumanda ile bir komut gönderdiğinizde, bu nedenle de enerji tüketiminde azalmaya katkıda ağdaki diğer cihazlar kullanır gibi Z-Wave protokolü neredeyse sınırsız bir yelpazesi var anlamına gelir.

  Bütün Z-Wave protokol, tek bir küçük bir çip içinde yer alır.

zwaweelektriklikontrol

egimli1
egimli2
egimli3
egimli4
1/4 
start stop bwd fwd



 









fakro1 fakro2  fakro3  fakro5 fakro4
fakro1 fakro2  fakro3  fakro5

Ürünler

Çatı Kapağı Fiyatı

Üçgen Çatı Penceresi

Eğim Kombinasyonlu Çatı Penceresi

L Kombinasyon Çatı Pencereleri

L Şeklinde Çatı Penceresi

Fakro Balkon Penceresi

Panoramik Çatı Penceresi

Fakro Yüksek Çatı Penceresi

Fakro Vakumlu Çatı Penceresi

Fakro Güvenli Çatı Penceresi

Enerji Tasarruflu Çatı Penceresi

Fakro Kontrollü Pencere Modeli

Neme Karşı Dayanıklı Pencere

Fakro Çatı Merdiveni Modelleri

Loft Çatı Merdiveni

Ahşap Katlanır Merdiven

Metal Katlanır Çatı Merdiveni

Makas Loft Çatı Merdiveni

Ateşe Dayanıklı Çatı Merdiveni

MSU Sabit Çatı Merdiveni

L Şeklinde Kombinasyonlu Çatı Merdiveni

Çatı Çıkış Kapağı

Çatı Işıklık Camları

Sandwich Panel

Çatı Paneli

Düz Çatı Penceresi Modelleri

Düz Çatı Penceresi Özellikleri

F Tipi Düz Çatı Penceresi

C Tipi Düz Çatı Penceresi

Güvenli Çatı Penceresi

Düz Erişimli Çatı Penceresi

Flashingler

Elektronik Çözümler

Fakro Çatı Çıkış Kapakları

Çatı Işıklık Sistemleri

Işık Tüneli

Duman Havalandırma Sistemleri

Çatı Pencere Aksesuarları

Kurulum Aparatları

Güneş Kollektörleri

Fakro Membran

Çatı Pencereleri Firma Adres Bilgileri ve Hizmetleri

İş Adresimiz:                                                 Şirket Çalışma Saatleri:
Adil Mahallesi Müzdelife Sk.                  Hafta İçi Mesai : 9am to 6pm / Hafta Sonu Cumartesi to 17am
No: 2 Sultanbeyli İstanbul                       

Akustik Sünger - Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri - Çatı Merdiveni - Çatı Penceresi - Taş Kaplama - Dekoratif Taş Kaplama -- Ses İzolasyon Süngerleri  AKUSTİK SÜNGER