Z-Wawe Çatı Pencereleri

Z-Wawe Çatı Pencereleri

Üste Windows

Yeni Z-Wave çatı penceresi çatı yaşayan maksimum konfor sağlar. Kablosuz Z-Wave sisteminde herhangi bir akıllı evin önemli ve ayrılmaz bir unsuru oluşturmaktadır.

Merkez aksı çatı pencereleri fabrika donatılmış açılış ve kapanış yanı sıra aksesuar uzaktan kumanda kullanımı ile çalışan sağlayan cihazlar ile vardır. Windows oda içinde herhangi bir yerden çalıştırılabilir. Z-Wave pencereleri, özellikle bu nedenle zor doğrudan erişmek için yapım, pencereler kullanıcıların başlarının üstünde yüksek yüklü olan odalar için tavsiye edilir. Bu pencereleri sayısız iç tasarım seçenekleri sunan standart dışı mimari projelere dahil edilmesi için mükemmel bir elemanı yapar. FTP-V Z-Wave penceresi doğal renkte ahşaptır, tavan arasında tüm odalara uygulanabilir.

FTU-V Z-Wave çatı penceresi akrilik vernik pencere profilleri dayanıklı ve pürüzsüz bir yüzey sağlayarak beyaz, üçlü kaplı ahşap bir yapıdır. Bu tür mutfak veya banyo gibi periyodik olarak arttırılır nem seviyeleri olan odalar için tavsiye edilir.

Z-Wave çatı pencereleri

24cm bir ulaşamayacağı motor açma ve kapama kanadın sağlar. Elektrik kesintisi, pencere montajı ya da dış bölmeyi yıkama ihtiyacı olması durumunda, aynı zamanda elle açılıp kapatılabilir. Bu amaca ulaşmak için, bu kanat motorun keser kolun 90 derece döndürmek gerekmektedir.

Z-Wave çatı pencereleriAkıllı bir yağmur sensörü, otomatik yağmur halinde kapanma fonksiyonu başlatır. Sensör ne olursa olsun hava loft alanı güvenli kullanımını sağlar. Pencere tam kablolama sistemine sahiptir. Tüm gerektiriyorsa 230V şebeke tek bir kablo bağlantısıdır. Bütün entegre pencere kontrol sistemi (güç kaynağı ünitesi ve motorlar) kanat alt kısmına monte estetik alüminyum kapağının altında yer alıyor.

 

Z-Wave çatı pencereleriPencere elektrik aksesuarların kolay kurulum sağlayan 12V kişileri ile donatılmıştır:. ARF Z Dalga kör, ARP Z-Wave stor perde veya AJP Z-Wave jaluzi yanı sıra ARZ Z-Wave dış panjurları kesintisi Bu aksesuarlar ile çalıştırılan Aynı uzaktan kumanda kullanımı. Bu pencerenin bütün kablo sistemi kullanıcıya görünmez kalır şekilde monte edilmiştir.

FTP-V Z-Wave çatı penceresi dışında entegre elektrik sisteminden, herhangi bir diğer standart FTP-V merkez aksı çatı penceresi olarak aynı şekilde imal edilir. Bir tesis sunan otomatik hava giriş V40P odasına havanın optimum miktarda sabit girişi sağlar. Bu hırsızlığa direnci artış sağlar yapısının, takviye sistemi TopSafe, kullanılarak üretilmiştir.

Pencerenin montajı standart FAKRO merkezi mil çatı pencereleri ile aynıdır.

 

zwawecatipan

egimli1
egimli2
egimli3
egimli4
1/4 
start stop bwd fwd 

fakro1 fakro2  fakro3  fakro5 fakro4
fakro1 fakro2  fakro3  fakro5

Ürünler

Çatı Kapağı Fiyatı

Üçgen Çatı Penceresi

Eğim Kombinasyonlu Çatı Penceresi

L Kombinasyon Çatı Pencereleri

L Şeklinde Çatı Penceresi

Fakro Balkon Penceresi

Panoramik Çatı Penceresi

Fakro Yüksek Çatı Penceresi

Fakro Vakumlu Çatı Penceresi

Fakro Güvenli Çatı Penceresi

Enerji Tasarruflu Çatı Penceresi

Fakro Kontrollü Pencere Modeli

Neme Karşı Dayanıklı Pencere

Fakro Çatı Merdiveni Modelleri

Loft Çatı Merdiveni

Ahşap Katlanır Merdiven

Metal Katlanır Çatı Merdiveni

Makas Loft Çatı Merdiveni

Ateşe Dayanıklı Çatı Merdiveni

MSU Sabit Çatı Merdiveni

L Şeklinde Kombinasyonlu Çatı Merdiveni

Çatı Çıkış Kapağı

Çatı Işıklık Camları

Sandwich Panel

Çatı Paneli

Düz Çatı Penceresi Modelleri

Düz Çatı Penceresi Özellikleri

F Tipi Düz Çatı Penceresi

C Tipi Düz Çatı Penceresi

Güvenli Çatı Penceresi

Düz Erişimli Çatı Penceresi

Flashingler

Elektronik Çözümler

Fakro Çatı Çıkış Kapakları

Çatı Işıklık Sistemleri

Işık Tüneli

Duman Havalandırma Sistemleri

Çatı Pencere Aksesuarları

Kurulum Aparatları

Güneş Kollektörleri

Fakro Membran

Çatı Pencereleri Firma Adres Bilgileri ve Hizmetleri

İş Adresimiz:                                                 Şirket Çalışma Saatleri:
Adil Mahallesi Müzdelife Sk.                  Hafta İçi Mesai : 9am to 6pm / Hafta Sonu Cumartesi to 17am
No: 2 Sultanbeyli İstanbul                       

Akustik Sünger - Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri - Çatı Merdiveni - Çatı Penceresi - Taş Kaplama - Dekoratif Taş Kaplama -- Ses İzolasyon Süngerleri  AKUSTİK SÜNGER