Düz Çatı Penceresi Özellikleri

Düz Çatı Penceresi Özellikleri

duzcatiust

 • Inşaat sektöründe modern malzemeler ve değişen teknoloji düz çatılı binalar dik izin verir. Genellikle standart çatı pencereleri yüklemek mümkün olmadığı durumlarda binanın içinde oda vardır bu tür mimari olur. Her odada kullanıcı rahat hissettirmek için doğal ışık kaynağı sunmalıdır. Bu gibi durumlarda ideal çözüm düz çatılar için özel olarak tasarlanmış ürünler kurulmasıdır.

  tip1                                                  

  tip2

  Düz çatı pencereleri yenilikçi çözümler ve estetik için büyük bir önem kullanarak, yüksek kaliteli malzemelerden tasarlanmış ve üretilmiştir. Mükemmel yalıtım parametreleri, bol doğal ışık, havalandırma imkanı, kullanım kolaylığı ve aksesuar yelpazesi, onları düz çatı altında Odaları kullanarak yüksek konfor sağlamak olun.

  Pencere Modelleri

  • F tipi yenilikçi cam ünitesi ile pencere
  • C tipi cam ünitesi ve bir kubbe ile pencere

  Düz çatı pencereleri üç versiyon mevcuttur:

  DEF - elektrikle açıldı Aralık - elektrikle açıldı
  DMF - elle açılan  DMC - elle açılan
  DXF - olmayan açılış  DXC - olmayan açılış

  Düz çatı pencereleri başlıca avantajları:

  Enerji tasarruflu tasarım

  Nedeniyle özel tasarımı sayesinde, FAKRO düz çatı pencereleri mükemmel yalıtım parametreleri sağlamak. Windows, tek, çift ve üçlü odası cam üniteleri ile kullanılabilir. Ayrıca, C tipi düz çatı pencereleri kubbe ile kullanılabilir.

  F tipi düz çatı penceresi üçlü odası DU8 cam ünitesi ile kullanılabilir. Bu pencere için ısı transfer katsayısı olan U = 0,76 W / m 2 EN 12567-2 uyarınca K enerji verimli ve pasif binalarda kullanım için uygun pencere yapar.

  C tipi bir üçlü odası ile düz çatı penceresi, pasif U8 (VSG) birimi cam ısı transfer katsayısı özellikleri U = 0,55 W / m 2 EN 1873 uyarınca K (a 120x120cm ebadında için). Bu (Kanat ve bir kubbe ile çerçeve) tüm penceresine ilişkin mükemmel bir parametredir. Cam üniteleri, bu tür kullanımı, soğuk gün ve alt ısıtma maliyetli olduğundan büyük bir termal tasarruf sağlamaktadır.

  Yüksek güvenlik

  Güvenli DMF DU6 Güvenli, DXF DU6 DMC P4 Güvenli ve DXC P4 düz çatı pencereleri EN 1627. göre, Avrupa 2, anti-hırsızlık sınıf RC 2 N ile uyumlu Güvenli Ayrıca, düz çatı pencereleri, en yüksek darbe dayanımı sınıfına SB ile ayırt edilirler çatı pencereleri, bu tip EN 1873 montajı göre 1200 önemli güvenlik ve binanın hırsızlık önleyici direncini artırır.

  Bol doğal ışık

  Pencerenin amacı düz çatısı altında iç doğal ışık sağlamaktır. Yarışmanın çözümlere kıyasla Teşekkür özel düz çatı pencereleri bile varan% 16 daha fazla cam alanı ile karakterizedir kanat ve çerçeve profilleri şekilleri tasarlanmış. Böyle çözümü ile düz çatı altında herhangi bir oda ışığında bol miktarda bulunur.

  Standart dışı boyutlar

  Standart boyutlu ek olarak, tip F penceresi (- 120x220cm 60x60cm aralığındadır), standart olmayan bir büyüklükte imal edilebilir. Binaların Isı yalıtım standartları önemli ölçüde artış olmuştur ve düz çatılarda eski tepe bu kapsamda cari gereksinimlerini karşılamak değildir. Doğru, genellikle standart dışı boyut için tip F penceresi hazırlama imkanı kolay mevcut tepe değiştirilmesi ve tüm binanın yalıtım parametrelerde düzelme sağlar. Binalar tasarlarken veya yenileme yaparken böyle fırsattan yararlanarak, yüksek esneklik verir.

  Aksesuarlar ve kontrol

  Uygun bir iç hem de dış aksesuar montajı düz çatı işlevsellik ve pencerelerin estetiğini geliştirir. İç aksesuarlar yoğun güneş ışınlarına karşı koruma sağlamak ve iç tasarım geliştirmek iken Tente güneşlikler, aşırı ısınmasını oda korur.

  Elektrikli düz çatı pencereleri, kablosuz Z-Wave sisteminde uzaktan kumanda vasıtasıyla kontrol edilir.Aktüatör dolayısıyla kullanım ömrünü ve sorunsuz çalışmasını artırarak, olumsuz hava koşulları etkisini azaltır kanat konumlandırılmış. Buna ek olarak, Windows yerleşik ilk yağmur damlaları göründüğünde otomatik kanat kapama fonksiyonunu devreye yağmur sensörü.

  Yapı

  • Düz çatı penceresi çerçeve çok bölmeli PVC profil ile üretilmektedir.

  • çerçevenin iç yüzeyi beyaz (RAL 9010) olduğunu.

  • profiller yapıldığı malzeme bu nedenle pencere her odada monte edilebilir, asitler ve çok düşük nem emilimi karşı yüksek dirence sahiptir.

  • profiller ayrıca böylece, yalıtım malzemesi ürünün enerji tasarrufu parametrelerini iyileştirilmesi ile iç doldurulur.

  • Çerçeve damla kapağı altında özel profilli kaplama malzemesi çatı malzemesi ile pencere bağlantısının bitirme kolaylaştırır.

  Elektrikle açılan pencerelerde servo motor kanat konumlandırılmış ve yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı korumalıdır. 
  Bu servo motor ve tüm kontrol elemanlarının sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

  Elektrikle çalışan pencereler (F tipi ve C tipi) yağmur yağdığında otomatik olarak kanat kapama fonksiyonunu devreye yerleşik bir sensörü var.

duzcatialt

catiisiklik1
catisiklik
catiisiklik1
catisiklik
1/2 
start stop bwd fwd 

fakro1 fakro2  fakro3  fakro5 fakro4
fakro1 fakro2  fakro3  fakro5

Ürünler

Çatı Kapağı Fiyatı

Üçgen Çatı Penceresi

Eğim Kombinasyonlu Çatı Penceresi

L Kombinasyon Çatı Pencereleri

L Şeklinde Çatı Penceresi

Fakro Balkon Penceresi

Panoramik Çatı Penceresi

Fakro Yüksek Çatı Penceresi

Fakro Vakumlu Çatı Penceresi

Fakro Güvenli Çatı Penceresi

Enerji Tasarruflu Çatı Penceresi

Fakro Kontrollü Pencere Modeli

Neme Karşı Dayanıklı Pencere

Fakro Çatı Merdiveni Modelleri

Loft Çatı Merdiveni

Ahşap Katlanır Merdiven

Metal Katlanır Çatı Merdiveni

Makas Loft Çatı Merdiveni

Ateşe Dayanıklı Çatı Merdiveni

MSU Sabit Çatı Merdiveni

L Şeklinde Kombinasyonlu Çatı Merdiveni

Çatı Çıkış Kapağı

Çatı Işıklık Camları

Sandwich Panel

Çatı Paneli

Düz Çatı Penceresi Modelleri

Düz Çatı Penceresi Özellikleri

F Tipi Düz Çatı Penceresi

C Tipi Düz Çatı Penceresi

Güvenli Çatı Penceresi

Düz Erişimli Çatı Penceresi

Flashingler

Elektronik Çözümler

Fakro Çatı Çıkış Kapakları

Çatı Işıklık Sistemleri

Işık Tüneli

Duman Havalandırma Sistemleri

Çatı Pencere Aksesuarları

Kurulum Aparatları

Güneş Kollektörleri

Fakro Membran

Çatı Pencereleri Firma Adres Bilgileri ve Hizmetleri

İş Adresimiz:                                                 Şirket Çalışma Saatleri:
Adil Mahallesi Müzdelife Sk.                  Hafta İçi Mesai : 9am to 6pm / Hafta Sonu Cumartesi to 17am
No: 2 Sultanbeyli İstanbul                       

Akustik Sünger - Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri - Çatı Merdiveni - Çatı Penceresi - Taş Kaplama - Dekoratif Taş Kaplama -- Ses İzolasyon Süngerleri  AKUSTİK SÜNGER