FAKRO

Gzl Serisi Velüx Çatı Penceresi

Velüx Çatı Penceresi GZL Serisi :Pivot açılımlı ahşap çatı penceresi, İskandinav çamı Rahat üstten kullanıma sahip ve sade tasarımıyla GZL model çatı penceresi kanıtlanmış VELUX kalitesini taşır. GZL kolay temizlik için 180° dönme özelliğine ve pencere kanadının üstünde yer alan kullanımı kolay havalandırma kanalına sahiptir. Gzl Serisine, Sonra'dan Tüm aksesuarları Entegre edilebilir.

Velüx Gzl Serisi Çatı Pencereleri Velüx Ürünlerinin Standart Çatı Penceresi Serilerindendir.Kiremit ve Şıngıl Çatılar İçin İdealdir.

velux gzl serii cati pencereleri 003velux gzl serii cati pencereleri pencere003

Devamını oku: Gzl Serisi Velüx Çatı Penceresi

Ggl ve Ggu Serii Velüx Çatı Penceresi

Velüx Çatı Penceresi Ggl ve ggu Serisi; Pivot açılım GGL model çatı penceresi tüm dünyada uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Üstte bulunan açma-kapama barı sayesinde rahat kontrol edilebilir. Lamine edilmiş İskandinav çamından üretilen GGL, üç kat vernikle korunmaktadır.

velux ggl ggu cati penceresi 1002

Devamını oku: Ggl ve Ggu Serii Velüx Çatı Penceresi

Ghl Ghu Velux Çatı Penceresi

Velüx GHL & GHU Çatı Penceresi Serii : İskandinav çamı Çift açılımdaki konfor ve rahatlık Lamine edilmş İskandinav çamından üretilen çift açılım GHL model çatı penceresi odanıza gün ışığı, temiz hava ve sınırsız manzara katar. Pencereyi 3 konumda (5°, 15° ve 30°) açarak sabitleyebilmeniz GHL pencereyi, 35°’den daha düşük eğimli çatılar için mükemmel bir seçim haline getirmektedir.
velux ghu ghl cati penceresi 001

Devamını oku: Ghl Ghu Velux Çatı Penceresi

Velux Düz Teras Çatı Pencereleri

Düz Zeminli Çatılar İçin Velüx Düz Teras Çatı Penceresi ; Düşük eğimli çatılarda pencere uygulaması, Her mekanda gün ışığı. Teras çatıya sahip birçok evde, ofiste, okul ya da hastanede düşey pencerelerden uzakta, bina çekirdeğine yakın, iç bölümlerde kalan alanlar çoğunlukla gün ışığından oldukça az faydalanabilirler. Yeni teras çatı sistemleri ile bu alanlara ihtiyaç duyulan gün ışığı ve temiz havayı estetik bir tasarımla sunmaktayız. Teras çatı sistemleri, 0-15 derece arası düz veya düşük eğimli çatı ve teraslarda kullanılmaktadır. Sistem iki modelden oluşmaktadır: uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen akıllı versiyon CVP ile sadece doğal aydınlık almanın yeterli olduğu mekanlar için sabit versiyon CFP.Sistem, uzun ömürlü beyaz PVC profile sahip, lamine edilmiş yalıtımlı çift camdan olusan (Model 73) çatı penceresi ve pencere boyutuna bağlı olarak 3-5 mm kalınlığında akrilik koruyucu kubbeden meydana geliyor. Her iki model de, 60x60 cm'den 120x120 cm'e kadar altı farklı boyutta mevcut. Sadece Velux Teras Çatı Çözümleri ile kullanilan özel perde seçenekleri de bulunuyor. Kullanım Alanları : Gün Işığına İhtiyaç Duyulan Düz Çatılar.

velux duz teras cati penceresi 002 cvp velux duz teras cati penceresi 002

Devamını oku: Velux Düz Teras Çatı Pencereleri

Çatı Pencereleri Firma Adres Bilgileri ve Hizmetleri

İş Adresimiz:                                                 Şirket Çalışma Saatleri:
Adil Mahallesi Müzdelife Sk.                  Hafta İçi Mesai : 9am to 6pm / Hafta Sonu Cumartesi to 17am
No: 2 Sultanbeyli İstanbul                       

Akustik Sünger - Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri - Çatı Merdiveni - Çatı Penceresi - Taş Kaplama - Dekoratif Taş Kaplama -- Ses İzolasyon Süngerleri  AKUSTİK SÜNGER